Son Eklenenler

Zombie Wars: Invasion Android İçin ÇIKTI ! DNZY Games'den HARİKA bir oyun !

DNZY Games olarak yeni mobil oyunumuz Zombie Wars: Invasion‘u sunmaktan gurur duyarız. Strateji türün de olan yeni mobil oyunumuzun içerisin de bir çok özellik bulunmak la birlikte, saatlerce başından kalkamayacağınız bir çok bölüm ve harika grafikler sizleri bekliyor ! Deniz YukarıçukurDNZY Games yapımı olan Zombie Wars: Invasion ile birlikte zombilerin istila ettiği bir Dünya’yı kurtarmak sizlerin elinde ! %100 Türk yapımı olan bu harika mobil oyunu Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyunun iOS versiyonu ise önümüzde ki hafta çıkışını gerçekleştirecek.

Zombie Wars: Invasion ‘un iOS versiyonu ise önümüzde ki hafta çıkışını gerçekleştirecek.

Oyunun Android versiyonunu Google Play’den indirmek için TIKLAYIN.

moddingtr

 

Deniz Yukarıçukur ve DNZY Games kimdir ?

DNZY Games

DNZY Software & Games , yeni kurulan bir oyun şirketi olmakla birlikte aynı zaman da uygulama ve web hizmeti veren bir oluşumdur. Deniz Yukarıçukur’un sahibi olduğu DNZY Games oyun piyasasına Animal Runner Android oyunu ile giriş yapmış ve 50 binden fazla kullanıcıya ulaşmıştır. DNZY Software & Games’in sahip olduğu siteler arasın da ModdingTR.com ve sosyaltahmin.com gibi internet ortamın da ün yapmış siteler de bulunmaktadır. Bu haberin bulunduğu site olan www.moddingtr.com’un sahibi de Deniz Yukarıçukur- DNZY Software’dir.

 

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla