Son Eklenenler

YENİ SAN ANDREAS VE YENİ CJ MODU – GTA SAN ANDREAS 2017

Merhabalar oyun severler! Yeni bir GTA San Andreas modu ile karşınızdayım. Bu sefer yeni san andreas ve yeni cj modu ile birlikte sizlerleyim. GTA San Andreas’ı 2017 grafiklerine taşıyan bu mod ile birlikte mükemmel bir oyun sizleri bekliyor. Modun indirme ve kurulum linki videonun aşağısın da ve ayrıca moda ait muhteşem anlar video’da !

Youtube kanalımıza ABONE OLMAYI  ve VİDEOYU BEĞENMEYİ UNUTMAYIN.

aboneollll      ytbabnomne

krulum

  • 1- PART 1’in içinden çıkan Chose Version’dan hangi versiyonu istiyorsanız onun içine girin (örneğin aero version hq içerisine girin ve içindeki dosyaları oyununuzun kurulu olduğu yere atın.)
  • 2- PART 2’nin içinden çıkan dosyaları oyununuzun kurulu olduğu yere atın.
  • 3- PART 3, mmge 2.0 enb grafik modunu içerir. Bu grafik modu oyununuz  da hata verebilir. O yüzden kurmadan önce oyununuzun dosyalarını yedek alın. PART 3’ün içinde ki Main Files klasörüne girin ondan sonra Singleplayer klasörüne de girin ve içerisinde ki dosyaları oyununuzun kurulu olduğu yere atın.

HATA ÇÖZÜMLERİ

Oyun kapanması,siyah ekran ve bekleme sorunları için:

Grafik modundan sonra oyununuz açılmaz ise oyununuzun ana klasöründe bulunan startup_SP bat adlı dosyaya tıklayarak oyuna girin. Eğer oyununuz yine donuyor ve siyah ekran veriyorsa, oyununuzun kurulu olduğu yerde ki d3d9.dll,enblocal.ini ve enbseries.ini dosyalarını , oyununuzun ana klasöründe bulunan modloader klasörünün içerisine “enb” diye bir klasör açarak bu dediğim dosyaları oraya kopyalayın ve oyuna öyle girin. Eğer oyun açılmaz ise , ana klasörde ki d3d9.dll yi komple silin, sadece modloader/enb klasörünün içerisinde ki d3d9 kalsın.

Pembe ekran sorunu için:

Yukarıdakileri yaptıktan sonra oyununuz açılıyor ama görüntünüz pembe oluyorsa, PART 3’ün içinde bulunan enblocal.ini ve enbseries.ini dosyalarını tekrar oyununuzun ana klasörüne atın.

Kasma sorunu:

Part 3’de bulunan grafik modu yüksek sistem isteyebilir. Bu yüzden düşük sistemli bilgisayarlar için önerilmez. Başta da dediğim gibi bu modu kurmadan önce oyununuzu yedek alın. Eğer çok fazla kasarsa, PART 3’ü kurmadan oyuna girersiniz. Yani sadece PART 1 ve PART 2’yi kurarsınız.

BU KADAR YAZI,ANLATIM VE VERDİĞİM EMEK İÇİN LÜTFEN YOUTUBE KANALIM ABONE OLMAYI UNUTMAYIN. SİZLERİ ÇOK SEVİYORUM 🙂

DOWNload

(İNDİRMEDEN ÖNCE YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI VE VİDEOYU BEĞENMEYİ UNUTMAYIN)

PART 1 İNDİR – DOWNLOAD

PART 2 İNDİR – DOWNLOAD

PART 3 İNDİR – DOWNLOAD (rar şifresi 123)

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla