Son Eklenenler

WWE 2K16’da Arnold Schwarzenegger Olacak !

TERMİNATÖRE YER AÇIN !

Dünya çapında büyük bir kitlesi bulunan WWE gösterilerinin bu sene ki yeni oyunu olan WWE 2K16’dan müthiş bir haber var. 2K Games’in yapımcılığını üstlendiği WWE 2K16’da bir çok filmden ve özellikle Terminator filmin den hatırladığımız Arnold Schwarzenegger, Terminator filminde ki rolü olan T-800 ismi ve görüntüsü ile WWE 2K16’da ki yerini alacak. Bu Dünyaca ünlü tartışılmaz ustaya yer açalım ve Terminator’un şerefine WWE 2K16’nın tanıtım videosunu birlikte izleyelim.

NOT: WWE 2K16’da Arnold Schwarzenegger ile oynamak istiyorsanız oyunu ön sipariş olarak almanız gerekmekte dir. Sadece ön siparişler de açık olacaktır.

terminator_display

 

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla