Son Eklenenler

World of Tanks Blitz Birinci Yaşında !

World of Tanks Blitz, birinci yaşını 26 Haziran’da kutlamaya hazırlanıyor! Geçtiğimiz yıl World of Tanks ailesi için oldukça heyecan vericiydi zira oyun, iOS ve Android’e çıktıktan sonra Wargaming’in farklı platformlarda yer alan bir dağıtımcı olarak yerini sağlamlaştırdı.

42

World of Tanks Blitz, ilk yılında 30 milyonun üzerinde indirildi ve anlık 100,000 oyuncu sayısına erişerek büyük bir başarı kazandı. Oyunun seçkin “Golden Joystick” ödülüne aday gösterilmesi ve 2014 yılında “App Store’un En İyileri” listesine girmeyi başarması, World of Tanks Blitz’in oyuncular kadar oyun eleştirmenlerinin de beğenisini kazandığını gösteriyor.

World of Tanks Blitz ilk yaşını kutlamak için 26 Haziran’da tüm oyunculara özel bir tank verecek. Hepsi bu kadar da değil; daha birçok harika hediye ve özel etkinlik de sizleri bekliyor.

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla