Son Eklenenler

Unreal Engine 4 Artık Ücretsiz !

2014’de aylık 19 dolar ücreti ile oyun yapımcılarını bünyesinde barındıran oyun geliştirme motoru “Unreal Engine 4” bundan sonra ücretsiz olarak indirilebilecek. Epic yapımcılarından Tim Sweeney yaptığı açıklamada “Unreal Engine 4’ü bundan sonra ister oyun yapımı isterseniz eğitim için ücretsiz olarak kullanabileceksiniz. Tek şartımız yapacağınız oyunlardan eğer 3000 TL’den fazla kazanırsanız bu paranın %5’lik bir kısmını bizimle paylaşmanız olacak.”

Oyun yapımcıları için büyük önem taşıyan bu haberi ModdingTR.com olarak sizerle paylaşıyoruz. Oyun yapımcıları haydi PC başına !
2

 

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla