Son Eklenenler

Türk Yapımı Zombie Wars: Invasion, iOS & Android İçin ÇIKTI ! Zombi dolu bir Dünya ! Harika bir Strateji - Tower Defense oyunu !

 

Yerli oyun yapımcısı Deniz Yukarıçukur‘un yeni mobil oyunu Zombie Wars: Invasion, iOS ve Android platformları için çıkışını gerçekleştirdi. Piyasada ki tipik ve basit türk mobil oyunlarının aksine oldukça iddaalı olan bu yapım ile birlikte gerçek bir strateji oyunu sizleri bekliyor. Deniz Yukarıçukur – DNZY Games yapımı olan Zombie Wars: Invasion ile birlikte zombilerin istila ettiği bir Dünya’yı kurtarmak sizlerin elinde olacak ve bu çok seçenekli tower defense türü oyun ile birlikte kuleler inşa edip,savunma planızı kurup, Dünya’yı zombilerden kurtarmaya çalışacaksınız. İçerisin de 20’den fazla düşman çeşidi,mağaza sistemi ve upgrade sistemi ile birlikte bir birinden çeşitli bölümlerin bulunduğu bu iddaalı yerli mobil oyunu Zombie Wars: Invasion mobil platformlar da sizlerin desteğini bekliyor.

Zombie Wars: Invasion‘u Google Play ve App Store üzerinden ÜCRETSİZ olarak indirebilirsiniz.

Oyunu Android için Google Play’den indirmek için TIKLAYIN

Oyunu iOS için App Store’den indirmek için TIKLAYIN

Tanıtım Videosu:

 

Oyundan Görüntüler:

 

moddingtr

zombiwarstanitim4TURKCE zombiwarstanitim5turkce zombiwarstanitimturkce zombiwarstanitim3TURKCE zombiwarstanitimturkce2

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla