Son Eklenenler

Türk Oyunu Zombie Wars, Steam’de Desteklerinizi Bekliyor ! Bu Harika Yerli Oyuna OY VEREREK DESTEK OLALIM !

Türklerin gücünü Steam’de gösterelim !

Yerli oyun yapımcısı Deniz Yukarıçukur‘un daha önceden mobil platformlar da yayınladığı başarılı oyunu Zombie Wars: Invasion şimdi ise Dünya’nın en büyük oyun platformu olan Steam Greenlight‘da yerini aldı. Steam Greenlight’da OY DESTEĞİ bekleyen Türk oyunu Zombie Wars: Invasion’a OY VEREREK DESTEK OLALIM. ModdingTR.com ve DNZY Games’in Sahibi olan DENİZ YUKARIÇUKUR’un oyunu olan Zombie Wars: Invasion eğer yeterli oyu alırsa Steam’de  yani PC platformu için satışa çıkmış olacak.

Türk oyunu Zombie Wars: Invasion‘a OY VERMEK İÇİN TIKLAYIN.

NOT: Oy vermek için Steam hesabınız olması ve o hesabınız da daha önceden bir oyun almış olmanız gerekmektedir.

 

OYUN HAKKINDA:

Piyasada ki tipik ve basit türk oyunlarının aksine oldukça iddaalı olan bu yapım ile birlikte gerçek bir strateji oyunu sizleri bekliyor. Deniz Yukarıçukur – DNZY Games yapımı olan Zombie Wars: Invasion ile birlikte zombilerin istila ettiği bir Dünya’yı kurtarmak sizlerin elinde olacak ve bu çok seçenekli tower defense türü oyun ile birlikte kuleler inşa edip,savunma planızı kurup, Dünya’yı zombilerden kurtarmaya çalışacaksınız. İçerisin de 20’den fazla düşman çeşidi,mağaza sistemi ve upgrade sistemi ile birlikte bir birinden çeşitli bölümlerin bulunduğu bu iddaalı yerli mobil oyunu Zombie Wars: Invasion mobil platformlar da olduğu gibi PC – Steam’de de sizlerin desteğini bekliyor.

 

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla