Son Eklenenler

Tropico’nun yapımcılarından yeni bir RPG geliyor (Video)

Tropico ile ünlenen Haemimont Games’ten farklı bir türde oyun geliyor. İzometrik bakış açısına sahip olacak olan “Victor Vran”, oynanış tarzı ve grafikleri ile The Incredible Adventures of Van Helsing oyununu fazlası ile andırmakta.

Yapımcıların belirttiğine göre, karakter özelleştirmesi ve tonlarca içerik barındıracak oyun, co-op oynanışa da izin verecek. Ayrıca oyun hazır olduğunda Steam Erken Erişimde oyuncuların beğenisine sunulacak. Victor Vran’in net bir çıkış tarihi olmasa da, yazın oyuncular ile buluşması bekleniyor. Yapımın Steam Erken Erişim sayfasına şuradan ulaşabilirsiniz.

İşte Victor Vran için hazırlanan kısa bir fragman:

Kaynak:

http://www.merlininkazani.com/Tropiconun_yapimcilarindan_yeni_bir_RPG_geliyor-oyun_haber-79780p1.html

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla