Son Eklenenler

The Sims 3 Türkçe Yama indir

sims3patch

The Sims 3 oyununuza ekleyeceğiniz bu türkçe yama ile oyununuzda ki yazılar Türkçeleşecek’tir. Bu yama ile oyunun bölümleri,hikayesi ve yazıları Türkçeye çevrilecek The Sims 3 oynamanız daha keyifli bir hal alacak.

sims3333 sims3tr1 sims3tr2

krulum

  • -İndirmiş olduğunuz rarlı dosyayı açın ve içinde ki Shared klasörünü  Program Files\The Sims 3\GameData\ klasörünün içerisine atın.
  • Tekrar rarlı dosyaya dönün ve rarlı dosyanın içinde ki diğer klasör olan Shared – Packages klasörünü Program Files\The sims 3\GameData\Shared\ klasörünün içerisine atın.
  • Türkçe yamanız hazırdır! ModdingTR.com iyi oyunlar diler !

DOWNload

DOWNLOAD – İNDİR

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

2 yorum

  1. ya bunları yapmam için kurulum şifresini vermeniz gerekmiyomu acaba 🙁

Cevapla