Son Eklenenler

The Sims 3 Taylor Swift Sim Mod – Avatar

sims3patch

The Sims 3 Taylor Swift Sim Mod – Avatar

Bu Sims 3 yamaları kategorisinde bulunan Taylor Swift mod‘u ile oyununuza dünyaca ünlü güzel şarkıcı Taylor Swift karakteri yüklenecektir.Dünyaca ünlü güzel şarkıcının hayranları için harika bir yama olan bu çalışma ile oyununuz renklenecek ve Taylor Swift‘li daha güzel bir Sims 3 sizleri bekliyor olacak.

w-600h-450-2175594

w-600h-450-2175596 w-600h-450-2175603

Kurulum:
-İndirdiğiniz yamayı Belgelerim/Electronic Arts/Thesims3/Downloads klasörüne atın.
-Yamayı gerekli yere attıktan sonra oyunun launcherini başlatın ve Downloads yerine gelip orada çıkan Taylor Swift yamasını seçerek oyununuza yükleyin.
-İnstall işlemi tamamlandığı zaman taylor swift karakteriniz oyununuza eklenecektir.

Kullanımı:
Oyun içerisinde karakter yaratma yerinden Taylor Swift simini seçerek Taylor Swift karakterinizi yükleyebilirsiniz. Taylor Swift’in eşsiz güzelliği ile Sims 3 oynamak çok daha başka olacak.

DOWNLOAD – İNDİR TEK LİNK HIZLI

downloadd

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla