Son Eklenenler

The Sims 3 Nicki Minaj Sim Mod – Avatar

sims3patch

The Sims 3 Nicki Minaj Sim Mod – Avatar

Bu Sims 3 yamaları kategorisinde bulunan Nicki Minaj mod‘u ile oyununuza dünyaca ünlü şarkıcı Nicki Minaj karakteri yüklenecektir.Dünyaca ünlü şarkıcının hayranları için harika bir yama olan bu çalışma ile oyununuz renklenecek ve Nicki Minaj‘lı daha güzel bir Sims 3 sizleri bekliyor olacak.

nickimina

MTS2_daluved1_1157383_nicki-minaj-pinkfriday 24233_101202224437nicki-outfits

Kurulum:

  • İndirdiğiniz rarlı dosyanın içinden çıkan Nicki_Minaj.sim ve Nicki_Minaj1.sim adlı dosyaları Belgelerim/Electronic Arts/Thesims3/SavedSims klasörüne atın.Eğer klasör yok ise bu bölümde SavedSims adlı klasör oluşturun ve içine atın.
  • İndirdiğiniz rarlı dosyanın içinden çıkan dal_MAC_PinkFriday.package dosyasını Belgelerim/Electronic Arts/Thesims3/Downloads klasörüne atınız.
  • Yamayı gerekli yere attıktan sonra oyunun launcherini başlatın ve Downloads yerine gelip orada çıkan nicki minaj ile ilgili yamaları seçerek oyununuza yükleyin.
  • İnstall işlemi tamamlandığı zaman nicki minaj yüzü ve saçı oyununuza eklenecektir.

Kullanımı:
Oyun içerisinde karakter yaratma yerinden Justin Bieber yüzünü ve saçını seçerek Justin Bieber karakterinizi yükleyebilirsiniz.

DOWNLOAD – İNDİR TEK LİNK HIZLI

downloadd

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla