Son Eklenenler

The Sims 3 Demi Lovato Sim Mod – Avatar

sims3patch

The Sims 3 Demi Lovato Sim Mod – Avatar

Bu Sims 3 yamaları kategorisinde bulunan Demi Lovato mod‘u ile oyununuza dünyaca ünlü güzel şarkıcı Demi Lovato karakteri yüklenecektir.Dünyaca ünlü güzel şarkıcının hayranları için harika bir yama olan bu çalışma ile oyununuz renklenecek ve Demi Lovato‘li daha güzel bir Sims 3 sizleri bekliyor olacak.

    DemiLovato3 DemiLovato1

Kurulum:
-İndirmiş olduğunuz rarlı dosyanın içinden çıkan dosyaları Belgelerim/Electronic Arts/Thesims3/Downloads klasörüne atın.
-Yamayı gerekli yere attıktan sonra oyunun launcherini başlatın ve Downloads yerine gelip orada çıkan Demi Lovato yamasını seçerek oyununuza yükleyin.
-İnstall işlemi tamamlandığı zaman Demi Lovato karakteriniz oyununuza eklenecektir.

Kullanımı:
Oyun içerisinde karakter yaratma yerinden Demi Lovato simini seçerek Demi Lovato karakterinizi yükleyebilirsiniz. Demi Lovato’in eşsiz güzelliği ile Sims 3 oynamak çok daha başka olacak.

DOWNLOAD – İNDİR TEK LİNK HIZLI

downloadd

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla