Son Eklenenler

Steam’de Muhteşem PC Oyunları Büyük İndirimde !

Steam’de okulların tatil olması ile birlikte 11 Haziranda STEAM‘de başlayan yaz indirimleri son hız devam ediyor. Bugün gelen yeni Steam indirimleri arasında en dikkat çekici olanlar ise Metal Gear Solid: Ground Zeroes,Arma 3,Company Of Heroes 2 oyunları. Bu muhteşem oyunlar Steam üzerinde müthiş bir indirime girerek bu oyunları satın almak isteyen kullanıcılara muhteşem bir fırsat sunuyor. METAL GEAR SOLID V: GROUND ZEROES‘u 31 Tl yerine sadece 7,75 TL’ye ARMA 3‘ü ise 124 TL yerine 49,60 TL’ye satın alabilirsiniz. Diğer oyunlara gelen indirimler ise şu şekilde:

BÜTÜN OYUNLARIN İNDİRİMLERİNE BAKMAK İÇİN TIKLAYIN

PCCC

 

İNDİRİME GİREN ÖNEMLİ OYUNLAR:

METAL GEAR SOLID V: GROUND ZEROES’u %75 İNDİRİMLE 7,75 TL‘YE  SATIN ALMAK İÇİN TIKLA

ARMA 3’ü %60 İNDİRİMLE 49,60 TL’YE SATIN ALMAK İÇİN TIKLA

GAME OF THRONES TELLTALE GAME SERİES’İ %50 İNDİRİMLE 24,50’TL YE SATIN ALMAK İÇİN TIKLA

COMPANY OF HEROES 2’Yİ %75 İNDİRİMLE 14,75 TL’YE SATIN ALMAK İÇİN TIKLA

Aynı zaman da Steam’e girerek The Sims 3,Euro Truck Simulator 2 gibi efsane oyunları da muhteşem indirimler ile satın alabilirsiniz.

 

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla