Son Eklenenler

Steam’de Büyük Kriz ! Saldırı mı, Hata mı ? Saldırı mı, Hata mı ?

Dünya’nın en büyük oyun platformu olan ve milyonlarca üyesi bulunan Steam, yaklaşık olarak 22:30 suların dan beri garip hatalar vermeye başladı. Binlerce steam kullanıcısı şuan itibari ile steam forumlarını uyarı ve şikayet mesajları ile doldurmuş durumdalar. Steam mağazasına girmeye çalıştığımız zaman hesabımızı göremiyor olmamız ve bununla birlikte başka kullanıcıların kredi kartı ve bakiyelerini görüyor olmamız işin ciddiyet boyutunu hack şüphesi açısından çok daha fazla arttırmakta. ModdingTR.com olarak 15-20 denemeden sonra her girdiğimiz de farklı hesapların karşımıza çıktığını, bu sorunun sadece Türkiye’de değil tüm Dünya’da yaşandığına şahit olduk. Şuan binlerce kullanıcı, bakiyelerinin harcanmasından ve bilgilerinin çalınmasından korkmuş durum da. Steam’den henüz bir açıklama gelmemek le birlikte bu olayın saldırı mı yoksa bir hata mı olduğu henüz bilinmiyor. Steam’den açıklama bekliyor ve bu kötü durumun bir an önce düzelmesini umut ediyoruz.

Binlerce steam kullanıcısının şikayet,korku ve panik mesajları :

https://steamcommunity.com/discussions/forum/1/

Steam’e girdiğiniz zaman resim de görmüş olduğunuz gibi karşınıza sürekli olarak farklı diller ve farklı kullanıcı hesapları çıkıyor:

ressim

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla