Son Eklenenler

Steam ücretsiz oyun dağıtmaya başladı! Ücretsiz oyunlarınızı almayı unutmayın!

Sega‘nın Steam üzerinden düzenlediği yeni kampanya ile Jet Set Radio ve benzeri bir kaç oyuna ücretsiz olarak sahip olabiliyorsunuz. Sahip olduğunuz bu oyunlar ömür boyu oyun kütüphanenizde yer alacaklar.

Şu an Steam’de Make War Not Love 3 adlı bir etkinlik var fark etmişsinizdir. Sevgililer gününe bir misilleme olan bu etkinlikte 3 büyük strateji oyunu kapışıyor. Her biri bu sayede indirime giren oyunlar: Total War Attila, Dawn of War 2 ve Company of Heroes 2. Sega hem bu etkinlikte adından biraz daha söz ettirmek için, hem de oyuncuları mutlu edebilmek için böyle ufak bir hediye paketi hazırlamış.

Hazırlanan pakete basitçe Steam’e girip ‘Jet Set Radio’ diye aratınca ulaşabilirsiniz. Ana satın alma kısmının altında bir de yükleme seçeneği çıkacaktır. Ona tıkladığınızda bütün paket oyun kütüphanenize eklenecektir.

Önümüzdeki günlerde (hatta belki bugün) ikinci bir paket daha gelecekmiş Sega’dan. İçinde Streets of Rage II, Binary Domain ve Condemned: Criminal Origins gibi oyunlar bulunacakmış.

 

Kaynak: Merlinin Kazanı

 

346

Hakkında Barış Bulut

Cevapla