Son Eklenenler

Star Wars Temalı PlayStation 4 Geliyor !

Sony firması Star Wars hayranlarını sevinçten uçuracak yeni bir Star Wars temalı PlayStation 4 duyurdu. Üzerinde Darth Vader bulunan yeni konsol ile birlikte aynı zaman da  daha siyah ve daha şık yeni Dualshock 4’e de sahip olacağız. Bu özel Darth Vader temalı PlayStation 4, sadece tema olarak kalmıyor ve bizlere iki yeni oyun da veriyor. Star Wars: Battlefront ve Disney Infinity 3.0 olmak üzere iki farklı oyunla gelecek olan PS4’ün yeni Star Wars temalı konsolu aynı zaman da daha az enerji harcayıp daha optimize bir şekilde çalışıyor.

4d239d6d-910d-409b-b633-9deb766f4916

2 paket şeklin de satılacak olan Playstation 4’ün Darth Vader temalı sürümün de sadece bu 2 oyun yer almayacak. 2 paket te farklı olarak Star Wars’ın 4 eski oyunu (Super Star Wars, Star Wars: Racer Revenge, Star Wars: Jedi Starfighter ve Star Wars Bounty Hunter) ve Rise Against the Empire seti, Boba Fett, Luke ve Leila figürleri yer alacak. Playstation 4’ün bu yeni sürümü Kasım ayın da Türkiye’de satışa sunulacak. 

 

af0a6c90-8278-40f2-bda8-4da18a32ffdb

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla