[popuppress id="23157"]

Star Wars: Battlefront’tan Yeni Görüntü Geldi

Star Wars hayranlarının merakla beklediği Star Wars oyun serisinin yeni oyunu olan Star Wars: Battlefront’dan AT-ST’yi içeren yeni bir görüntü geldi. Bu yeni gelen görüntü ile birlikte oyun içerisin de bu aracı kullanmanın mümkün olacağını da anlamış bulunmaktayız. Star Wars: Battlefront’un 17 Kasım’da çıkışını gerçekleştirecek. İşte AT-ST ile birlikte STAR WARS: Battlefront görüntüsü !

910

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla

x

Check Also

fifa17

Çekilişle 1 kişiye FIFA 17 veriyoruz!

ModdingTR.com olarak 1 kişiye FIFA 17 veriyoruz !  Çekilişe katılmak için yapmanız gerekenler oldukça basit: Buradan DNZY ...