Son Eklenenler

Pokemon Go’ya harika özellikler geliyor!

508800-pokemon-go

Pokemon Go’nun yaratıcısı Niantic Inc.’in düzenlediği basın toplantısında şirketin CEO’su  John Hanke Pokemon GO oyuncularını ilgilendiren önemli açıklamalar yaptı. Pokemon Go ceosu John Hanke oyuna bir çok yeni özelliğin geleceğinden söz ederken aynı zaman da güvenlik olarak yeni önlemler alacaklarını belirti.

Pokemon GO‘ya yeni gelecek güncellemeler ile birlikte oyuna gelecek olan yeni özellikler:

1 – Yeni Nesil Pokemonlar

Pokemon GO’da sadece bildiğiniz üzere eski nesil Pokemonlar bulunuyor. Oyuncuların en büyük şikayetlerinden biri olan bu sorun Pokemon Moon ,Sun ,X ve Y nesillerine ait Pokemon’ların gelmesi ile son bulacak !

2 – Takas Sistemi

Yine bildiğiniz üzere oyun da tam anlamı ile bir takas sistemi olmaması büyük sıkıntı. Bu yeni gelen özellikle birlikte hangi takım da olursanız olun takas yapabileceksiniz!

3 – Pokestop ve Pokecenter

Eğer bundan önce ki Pokemon oyunlarını oynamışsanız Pokecenterların sağlık verme işine yaradığını bilirsiniz. İşte bu özellik Pokemon Go’ya da gelecek. Yani bulduğumuz Poke stoplar artık Pokecenter haline dönüşecek ve pokemonlarımızı iyileştirebileceğiz.

4 – Çiftleşme

Bu özellik sayesin de pokemonlarını çiftleştirip melez pokemon yaratabileceğiz.

5 – Takıma Özgü Pokemon’lar

Oyunda bildiğiniz üzere  “Mystic, Valor ve Instinct” adlı üç seçilebilir takım var. Bu takımların kendilerine has efsanevi pokemonları var. İşte olay tam da burada başlıyor. Yeni gelecek bu özellik ile birlikte artık takımıza ait efsanevi pokemonu yakalayabilme şansınız olacak.

 

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla