Son Eklenenler

Pokemon Go Şarj Sorunu Çözümü !

Son günlerin ortalığı kasıp kavuran mobil oyunu olan Pokemon Go‘nun eğlenceli olmasının yanın da getirdiği bazı sorunlar da kullanıcıların oldukça canını sıkmakta. Oyunu oynarken en çok karşılaştığımız sorun oyunun çok fazla şarj yiyor olması. Pokemon Go sıklıkla GPS ve kamera kullandığı için doğal olarak ta şarjlarımız bir hayli hızlı tükenmekte. Şimdi bahsedeceğimiz çözüm klasik yöntemlerin dışın da inanılmaz derece de size fay da sağlayacak ve telefonunuzu rahatlatacak cinsten.

25

Pokemon Go sürekli GPS kullandığı için şarjımız bir hayli hızlı tükenmekte. Bunun çözümü ise google haritalara girerek haritayı direkt indirmeniz. Evet çözüm bu kadar oldukça basit. Bu çözümü gerçekleştirmeniz için yapmanız gerekenler şu şekilde:

  • Telefonunuzun içerisinde ki Google Haritalar servisine giriniz.
  • Arama bölümüne hangi şehir de oturuyor iseniz o şehri yazın.
  • Yukarıda ki adımı tamamladıktan sonra şimdi aşağıda görmüş olduğunuz beyaz bölüme bir kez tıklayın.
  • Seçenekler arasında ‘İndir’ butonunu göreceksiniz ve indire basarak indirmeyi tamamlayın.

Artık haritayı indirdiğiniz için ve oyununuz haritaları her seferinde canlı olarak görüntülemeye uğraşmayacağı için çok daha fazla pil ömrünüz olacak ! İyi oyunlar !

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla