Son Eklenenler

Pokemon GO 0.33.0 APK İndir

Hepimizin bildiği gibi Pokemon GO Türkiye ve bazı ülkeler için henüz yayınlanmadı. Market üzerinden normal şartlar da indiremediğimiz Pokemon GO‘yu telefonumuz da oynaya bilmemizin tek yolu APK indirme yolu ile indirip oynamamız. Aşağı da paylaşmış olduğumuz indirme linki ile APK uzantılı dosyayı Android telefonunuza indirip Pokemon GO’yu siz de oynayabilirsiniz !

  • Sürüm : 0.33.0
  • Tarih : 10 Ağustos 2016
  • Platform : Google Play – Android

apkindir

İNDİRME LİNKİ:

POKEMON GO APK İNDİR

NOT : Pokemon GO APK’sının indirme linkinden ModdingTR.com sorumlu değildir. Yukarıda ki indirme linki ve Pokemon GO APK’sı apkmirror.com tarafından sağlanmaktadır. Bu yazı sadece apkmirror.com da ki içeriğe yönlendirir. 

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla