Son Eklenenler

Playstation 1 OYUNLARINI BİLGİSAYAR DA OYNAMAK -PS1 Emülatör Epsxe

Merhabalar oyun severler! Nostalji köşemiz de bu sefer rehber videosu ile karşınızdayım. Bu video ve aşağıdan indireceğiniz program ile birlikte, Playstation 1PS1 oyunlarınızı artık BİLGİSAYAR DA oynayabileceksiniz. Video’yu sonuna kadar izlemeyi unutmayın. Programın indirme linki de yazının aşağısında. Epsxe emülatör ve hazırladığım video sizlerle!

Youtube kanalımıza ABONE OLMAYI  ve VİDEOYU BEĞENMEYİ UNUTMAYIN.

aboneollll      ytbabnomne

PLAYSTATION 1 OYUNLARI İNDİRME SİTELERİ:

https://www.emuparadise.me/roms/psx/

http://coolrom.com/roms/psx/

http://www.freeroms.com/psx.htm

 

krulum

  • Aşağıda ki indirme linkinden programı indirip. Videoda gösterdiğim gibi kurulumu gerçekleştirin. Yukarıda ki oyun indirme sitelerinden de PS1 oyunları indirin. Programın içerisinde hazırda oyun yoktur. Videoda göstermiş olduğum oyunları veya başka oyunları, hemen yukarıda bulunan “PLAYSTATION 1 OYUNLARI İNDİRME SİTELERİ” başlığın altında ki linklerden ps1 oyunlarını indirebilirsiniz.

DOWNload

(İNDİRMEDEN ÖNCE YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI VE VİDEOYU BEĞENMEYİ UNUTMAYIN)

İNDİR – DOWNLOAD

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla