Son Eklenenler

PES 2017’den oynanış videosu geldi!

PES serisinin merakla beklenen yeni üyesi PES 2017‘den oynanış videosu geldi ! Barcelona – Atletico Madrid maçını izleyeceğimiz bu video da PES 2017‘nin tüm mekaniklerini ve oynanışını görme fısatı yakalıyoruz. Önceki oyun PES 2016’ya göre bir çok değişiklik gözüken PES 2017’i tabiki de satın aldıktan sonra tam anlamı ile inceleme fırsatı bulacağız. Fakat şuan söylememiz gereken şey her sene klasik çıkan PES serilerinden farklı olarak bir kaç yeni özellik eklenmiş durum da. İşte karşınız da PES 2017‘nin oynanış videosu:

Yeni eklenen özellikler:

  • Real Touch: Diğer oyuncuları da kontrol ederek hiç beklenmedik bir şekilde sürpriz paslar verme.
  • Precise Pass: Real Touch özelliğiyle kombine edilen bu özellik ile pas vermek artık sanata dönüşüyor. Pas hızı ve doğruluğu artık çok daha gerçekçi.
  • Kaleciler: Artık kaleci animasyonları çok daha gerçekçi olacak. Gol olduğunda kalecilerin verdiği reaksiyonlar, mevcut oyuna göre çok daha farklı gerçekleşecek.
  • Korner Stratejileri: Hem savunma hem de hücum yaparken köşe vuruşları artık çok daha gelişmiş olacak. Adam adama markaj yapma imkanı geliyor.
  • Doğal Hareketler: Futbolcuların koşuları, pasları, şutları, çalımları kısacası tüm hareketleri artık çok daha gerçekçi bir görünüme sahip olacak. Örneğin çok koşup yorulan bir futbolcunun çalım atması veya şut çekmesi daha da zorlaşacak.

Pro Evolution Soccer 2017 (PES 2017),13 Eylül 2016 tarihinde Kuzey Amerika’da, 15 Eylül 2016‘da ise Avrupa ve ülkemizde piyasadaki yerini alacak.

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla