Son Eklenenler

PES 2017 Lisans Yaması – PESGalaxy Patch 2.00 PES 2017'nin lisans sorununu çözen en iyi yama sizlerle !

pes17

  • Yapımcı / Author: GALAXY PATCH

PES 2017’nin en iyi yaması ! ModdingTR.com olarak önerdiğimiz bu yama ile birlikte PES 2017’nin lisans sorununu çözüyoruz !

Bu yama ile PES 2017 oyununuzda ki lisans sorunu tamamen çözülüyor. PES 2017’nin en iyi yaması olan PES 2017 lisans yaması – PESGalaxy PATCH  ile birlikte yeni sezonun tüm transferleri oyunumuza ekleniyor. Oyun içerisin de olmayan tüm takımlar,formaları ve 1000’den fazla oyuncu yüzü de PES 2017’de bu yama ile birlikte yerini alıyor. Oyununuzu baştan aşağı değiştirecek olan bu yama ile birlikte full lisanslı harika bir PES 2017 bizleri bekliyor !

YAMAYI İNDİRMEDEN ÖNCE  AŞAĞIDA Kİ VİDEOYU İZLEMEYİ VE

YOUTUBE kanalımıza ABONE OLMAYI UNUTMAYIN.

aboneollll      ytbabnomne

ABONE OL yazan butona tıklayarak kanalımıza abone olabilirsiniz. Hepinizi yeni açılan kanalıma bekliyorum gençler !

Yamanın yeni versiyonu eklendi ! 2.00 sürümü ile önce ki sürümlere gerek kalmadan full pakete sahip olun!
2.00 ile oyuna Fenerbahçe ekleniyor ve DLC 2 ile uyumlu.

  • NOT : Videoda ki yama ve kurulum yamanın 1.00 – 1.10 yani eski versiyonuna aittir.  Videonun sonun da göreceğiniz kurulumu siz 2.00 için uygulayın. Kurulum zaten oldukça basittir. Sadece setup’dur. İleri ileri diyerek kurulumu videoda ki gibi tamamlayın.

Yama güncellendikçe ve yeni versiyonları çıktıkça burada olacaktır. Bu sayfayı takip etmeye devam edin.

2.00 Özellikler:

DLC 2 ile uyumlu
Transfer yaması
Fenerbahçe eklendi

Tüm takımların lisanslı formaları
Tüm takımların düzeltilmiş kadroları,oyuncu isimleri
1000’den fazla yeni yüz yaması !
40’dan fazla yeni stadyum yaması !
Daha bir çok özellik bu süper yamanın içerisin de.

krulum

  • Türkçe:
  • Yukarıda ki videoyu izleyerek KURULUMU gerçekleştirebilirsiniz. Videonun içerisin de hem yama tanıtımı hem de kurulum anlatılmaktadır.
  • Videoda ki kurulum yamanın 1.00 – 1.10 yani eski versiyonuna aittir.  Videonun sonun da göreceğiniz kurulumu siz 2.00 için uygulayın. Kurulum zaten oldukça basittir. Sadece setup’dur. İleri ileri diyerek kurulumu videoda ki gibi tamamlayın.
  • MEGA LİMİT DOLMA ÇÖZÜMÜ:
  • Yamayı indirirken eğer mega indirme limitiniz dolduysa yapmanız gereken çok basit. Yeni hesap alın :).
  • Mega’daki linkleri masaüstü programı ile indirirken eğer limitiniz dolduysa , mega.nz’den yeni bir üyelik alarak limitinizi sıfırlayabilirsiniz.
  • Örnek verirsek eğer siz eski üyeliğiniz ile part 10’da kaldıysanız eski dosyaları silmenize gerek yok. Yeni aldığınız hesaptan kaldığınız parttan devam edin ve sonra hepsini bir klasöre toplayıp indirilme işlemini tamamlayın. Yani sistem oldukça basit.

DOWNload

YAMAYI İNDİRMEDEN ÖNCE  YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLUN.

Kanalımıza abone olduktan sonra aşağıda ki linkten yamayı indirebilirsiniz. İYİ OYUNLAR !

 

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla