Son Eklenenler

PES 2017 3 Büyükler ve Yeni Lisans Yaması – PTE Patch Tüm takımlar lisans ve FB,GS,BJK bizlerle!

pes17

  • Yapımcı / Author: PTE PATCH

Devre arası ve transfer sezonu bitti! En güncel transferler,yeni takımlar ve oyuncular bu mod ile birlikte bizlerle!

Bu yama ile PES 2017 oyununuzda ki lisans sorunu tamamen çözülüyor. PTE PATCH  ile birlikte devre arasının tüm transferleri oyunumuza ekleniyor ve ayrıca 3 büyükler de oyunumuza ekleniyor. Türk takımları ile full lisans ile birlikte PES 2017 oynama keyfi bir başka olacak!

YAMAYI İNDİRMEDEN ÖNCE  AŞAĞIDA Kİ VİDEOYU İZLEMEYİ VE

YOUTUBE kanalımıza ABONE OLMAYI UNUTMAYIN.

aboneollll      ytbabnomne

ABONE OL yazan butona tıklayarak kanalımıza abone olabilirsiniz. 

NOT: Yamanın şuan ki versiyonu DLC 3 ile uyumlu değildir. O yüzden oyuna girmeden önce PTE Patch selector’dan OFFLİNE MODU SEÇTİĞİNİZDEN EMİN OLUN.

NOT : VİDEO SAAT 19:00’DA EKLENECEKTİR.

Yama güncellendikçe ve yeni versiyonları çıktıkça burada olacaktır. Bu sayfayı takip etmeye devam edin.

PTE PATCH ÖZELLİKLERİNİ GÖRMEK İÇİN VİDEOYU İZLEYEBİLİRSİNİZ.

krulum

  • Türkçe:
  • Yukarıda ki videoyu izleyerek KURULUMU gerçekleştirebilirsiniz. Videonun içerisin de hem yama tanıtımı hem de kurulum anlatılmaktadır.
  • MEGA LİMİT DOLMA ÇÖZÜMÜ:
  • Yamayı indirirken eğer mega indirme limitiniz dolduysa yapmanız gereken çok basit. Yeni hesap alın :).
  • Mega’daki linkleri masaüstü programı ile indirirken eğer limitiniz dolduysa , mega.nz’den yeni bir üyelik alarak limitinizi sıfırlayabilirsiniz.
  • Örnek verirsek eğer siz eski üyeliğiniz ile part 10’da kaldıysanız eski dosyaları silmenize gerek yok. Yeni aldığınız hesaptan kaldığınız parttan devam edin ve sonra hepsini bir klasöre toplayıp indirilme işlemini tamamlayın. Yani sistem oldukça basit.

DOWNload

Aşağıda ki bütün partları sırası ile indirin 4.00 , 4.01 ve Transfer Güncellemesi.  3 adet yamayı indirdikten sonra videoda ki kurulumu yaparak kurulumu tamamlayın.

NOT : Şimdilik DLC 2 ile uyumludur yani DLC 3 ile uyumlu değildir. Oyuna girmeden önce PTE Patch selector’dan OFFLİNE MODU SEÇTİĞİNİZDEN EMİN OLUN

İNDİRMEK İÇİN TIKLA

İNDİRMEK İÇİN TIKLA

 

PTE PATCH 4.00

PART 1
DOWNLOAD – İNDİR

PART 2
DOWNLOAD – İNDİR

PART 3
DOWNLOAD – İNDİR

PART 4
DOWNLOAD – İNDİR

PTE PATCH 4.00 FIX 

DOWNLOAD – İNDİR

PTE PATCH 4.1 

DOWNLOAD – İNDİR

PTE PATCH 4.1 TRANSFER UPDATE

DOWNLOAD – İNDİR

 

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla