Son Eklenenler

PES 2016’nın Demo Çıkış Tarihi Açıklandı !

Gözümüzü açıp kapatana kadar PES 2016 Demo bizlerle olacak !

Son 3 yıldır tahtını neredeyse FIFA’ya kaptıran PES serisi, pes 2015 ile birlikte bu tahtını geri almak için yoğun bir çaba sarfetse de, hala eski günlerine tam olarak dönebilmiş değil. PES 2016 ile birlikte eski tahtını tekrar geri almak isteyen KONAMI firması yeni oyununun demo çıkış tarihini ise bugün açıkladı. 13 Ağustos‘tan itibaren demo sürümünü deneyebileceğimiz PES 2016’yı yakından inceleme fırsatı bulacağız. PES severler 13 ağustos gününü beklesinler !

PES 2016  18 Eylül’de PlayStation 4, Xbox One ve PC platformunda yeni nesil, PlayStation 3 ve Xbox 360’da ise standart grafikler ile piyasaya sunulacak.

PES-2016-SCREENSHOTS-2

 

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla