Son Eklenenler

PES 2016 PC Tam İnceleme "Gelmiş geçmiş en iyi futbol oyunu"

Bu seneyle birlikte oyuna gelen bir diğer özellik ise Takım Rolü. Bunu sözleşme detayında siz belirleyemiyor olsanız bile takımınızda bulunan oyuncunun ne takım rolünde olduğunu teknik ekibiniz belirliyor ve örneğin Büyük Usta veya Maestro olarak lanse edilen bir oyuncuya sahipseniz, genç yetenek bir oyuncuya nazaran daha fazla bonus para kazanıyorsunuz. Tuhaf bir mantık, fakat başarılı düşünüldüğünü söylemek gerek.

PES2016 2015-09-19 01-57-20-74

Ana Lig detaylarını fazla uzatmadan bir diğer özellik olan Yetenek Avcısı’nı tanıtalım. Oyunda teknik ekibimizde yetenek avcımız var ve bunları istediğimiz bölgeye istediğimiz bütçeye göre istediğimiz mevki için araştırma yapması amacıyla gönderebiliyoruz. Ve her hafta, her ay size koyduğunuz kriterlere uygun bulduğu oyuncuları sunuyor. Oyuncu sıkıntısı çekmiyoruz, ve bu şekilde gerçekçilik de bir nebze artıyor.

PES2016 2015-09-19 01-58-05-53

Hepimizin çok sevdiği oyuncu satın aldığımızda gerçekleştirilen imza töreni de geri dönmüş durumda. 13 serisinden bu yana ilk defa gördüğümüz imza töreni oldukça iyi yapılmış. Bir kaç görüntüyle sizi baş başa bırakalım.

XXXX

Artık incelememin sonlarına geliyorum. Kısaca bu sene KONAMI çok iyi işler çıkarmış ve özellikle oyuncuların yorumlarına çok destek vermiş. Bu da kendilerine olumlu yorum olarak geri dönüyor. Benim gözümde en iyi PES serisi olduğunu söylemeden geçmeyeceğim. PES’e karşı 14’den bu yana ön yargısı olanlar bu seneki seriyi mutlaka denemeliler. Geçmişi sev, geleceği oyna! #Lovethepast , #Playthefuture

KONAMI'nin son çırpınışları diye tabir edebileceğimiz bir oyun var karşımızda.. PES 2016.. Öncelikle şunu belirtmekte fayda var, incelemeyi PC platformu için hazırlıyoruz. Pro Evolution Soccer, bildiğiniz üzere 14 serisinden itibaren FOX Engine motoruna geçiş yaptı ve bu geçişi oyuncular tarafından pek olumlu karşılanmadı. 14'den itibaren tahtı FIFA'ya bırakan KONAMI ekibi, tahtı geri almak için 14'den bu yana oyunu geliştirmeye çalışmaktalar. İncelemenin tam detayına girmeden şunu diyebilirim ki bu sene tahtı oldukça zorlayacak bir oyun karşımıza çıkarmış KONAMI. PES 2016 oldukça gelişmiş bir şekilde karşımıza çıktı ve bu sene FIFA 2016 karşısında sağlam yer edinecek bir hale geldiğini düşünüyoruz. İncelemeden önce…

Genel Bakış

Oynanış - 9.4
Grafik - 9.1
Yenilikler - 7
Ses - 9

8.6

ModdingTR.com

Özet : "Gelmiş geçmiş en iyi futbol oyunu"

Kullanıcı Oylaması: 4.67 ( 10 oy)

Artılar ve Eksiler

arti Oynanış da gözle görülen değişiklikler

arti Grafiklerin yeni nesile yakın olması

arti Her seneki gibi bu sene de Türkçe dile yer verilmesi

arti Kariyer modundaki sevilen animasyonların geri gelmesi

arti Ana Lig’in oldukça geliştirilmesi

arti Edit modunda oyundaki neredeyse her şeye erişebilmemiz ve değiştirebilmemiz

arti Şampiyonlar Ligi, Avrupa Ligi ve UEFA EURO 2016 lisansları

eksi Geçtiğimiz senelerdeki gibi lisans sorunları, Premier Lig, Serie B, Portekiz liglerindeki lisans eksiklikleri

eksi Türk takımlarının bulunmaması

eksi Türkiye milli takımındaki isimlerin ve formaların lisanssız olması

 

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla