Son Eklenenler

PES 2015 Yüz Ekleme Anlatımı – Face Ekleme

REHBERYUZ

Sitemizden indirmiş olduğunuz PES 2015 yüz yamalarının nasıl kurulacağını bu yazımızda bulabilirsiniz. Youtube kullanıcısı Demircan eXpoRt tarafından hazırlanan bu videolu anlatım sayesinde PES 2015 oyununuza yüz eklemek artık kolay olacak ! Eğer PES 2015 yüz ekleme ve yüz kurulumu konusunda sıkıntı yaşıyorsanız bu video sizlere yardımcı olacak ve sitemizden indirmiş olduğunuz yüz yamalarını da bu video sayesinde kurabileceksiniz. Videoyu izlemeden önce PES 2015 yüz ekleme için gerekli olan 2 adet program vardır. Lütfen en aşağıda ki linklerden gerekli olan programları indirin.

NOT : Bu video ve yüz ekleme anlatımı Demircan eXpoRt tarafından hazırlanmıştır. ModdingTR.com ile ilgisi yoktur. İlerleyen günlerde daha iyi programlar çıktığı zaman bizzat ModdingTR.com tarafından daha kolay ve yararlı kurulum anlatımı yapılacaktır.

YÜZ EKLEME VİDEOLU ANLATIMI – Demircan eXpoRt’a video için teşekkürler.

Gerekli olan Programlar:

Cri Packed File Maker

dwn

HXD Editor

dwn

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla