Son Eklenenler

PES 2015 STSL – Spor Toto Süper Lig Facepack – Yüz Paketi

1

PES 2015 Yüz yamaları – Faces – PES 2015 Mods Face Pack

  • Paket içerisinde bulunan futbolcular (Face List): Traore,Erkan Kaş,Onur Ayık,Emre Özkan,Kamil Çörekçi,Ömer Şişmanoğlu,İbrahim Toraman,Tevfik Köse,Koray Altınay,Nikolay Mihaylov,Prejuce Nakoulma,Yasin Öztekin,Jose Sosa,Tolga zengin,Erkan Zengin
  • Yapımcı (Author) : Kairzhanov

Bu yama ile birlikte PES 2015 oyununuza Spor Toto Süper Lig yüz paketi eklenecektir. Oyununuza eklenecek olan bu STSLyüz paketi sayesinde listede ki oyuncuların yüzleri PES 2015 oyununuza yüklenecek ve resimde görmüş olduğunuz  Türkiye Ligi oyuncu yüzleri ile PES 2015 oynamak bir başka zevkli olacak.

Download-PES-2015-Stsl-Facepack-by-Yasin02

krulum

DOWNload

DOWNLOAD – İNDİR

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla