Son Eklenenler

PES 2015 Spor Toto Süper Lig Forma Paketi

kits

  • Kategori / Category: PES 2015 Forma Yamaları , PES 2015 Kits
  • Yapımcı / Author: Barış Yerlikaya

Bu yama ile PES 2015 oyununuza Spor Toto Süper Lig‘de yer alan 18 takımın formaları eklenecektir. İçerisin de Fenerbahçe,Beşiktaş,Galatasaray,Trabzonspor,Bursaspor ve diğer 13 takımın bulunduğu bu Türkiye Ligi forma paketi ile birlikte bütün STSL takımlarının formaları oyununuz içerisine eklenecek.

stslformapaketi1

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

krulum

DOWNload

DOWNLOAD – İNDİR

shmods

DOWNLOAD – İNDİR

NOT : Rar şifresi kaldırılmıştır. Karışıklık için özür dileriz. (20 Haziran 2015)

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

2 yorum

  1. Rar şifresi istiyor ve http://www.moddingtr.com olarak denediğimde yanlış şifre diyor ve rardan çıkaramıyorum. Halbuki burada şifre kaldırılmıştır diyor.

Cevapla