Son Eklenenler

PES 2015 Classic Facepack – Yüz Paketi

1

PES 2015 Yüz yamaları – Faces – FaceFace Pack

  • Paket içerisinde bulunan futbolcular (Face List): Zidane,Thuram,Guardiola,Michael Ballack,Fabio Cannavaro,van der Sar,Patrick Vieira,Paul Scholes,Michael Owen,Filippo Inzaghi
  • Yapımcı (Author) : MarioMilan & HD3011
  • Kategori : PES 2015 Yamaları

Bu yama ile birlikte PES 2015 oyununuza içersin de bir çok eski ve yıldız oyuncu bulunan yüz paketi eklenecektir. Oyununuza eklenecek olan bu facepack sayesinde listede ki oyuncuların yüzleri PES 2015 oyununuza yüklenecek ve resimde görmüş olduğunuz yüzleri PES 2015 oyununuzda görebileceksiniz. Bu paket ile birlikte Dünyaca ünlü emekli futbolcuları tekrar PES 2015’de oynama fırsatı yaşayacaksınız.

PES2015-Classic-Facepack-by-MarioMilan-HD3011

krulum

DOWNload

DOWNLOAD – İNDİR

shmods

DOWNLOAD – İNDİR

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla