PES 2015 Beşiktaş Facepack – Yüz Paketi v1

1

PES 2015 Yüz yamaları – Faces – PES 2015 Mods Face Pack

  • Paket içerisinde bulunan futbolcular (FaceList):Veli Kavlak,Uğur Boral,Tolga Zengin,Sivok,Motta,Pedro Franco,Olcay Şahan,Mustafa Pektemek,Kerim Frei,İsmail Köybaşı,Emre Metin,Cenk Gönen,Atınç Nukan
  • Yapımcı (Author) : Yasin02

Bu yama ile birlikte PES 2015 oyununuza  Beşiktaş yüz paketi eklenecektir.Oyununuza eklenecek olan bu Beşiktaş facepack sayesinde listede ki oyuncuların yüzleri PES 2015 oyununuza yüklenecek ve resimde görmüş olduğunuz yüzler ile PES 2015 oynamak bir başka olacak. Beşiktaşlılar ekran başına ! Beşiktaşlı futbolcuları PES 2015’de en gerçekçi yüzleri ile oynayın !

PES-2015-Beşiktaş-FacePack-by-Yasin02

krulum

DOWNload

DOWNLOAD – İNDİR

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

2 yorum

  1. mustafamengutay

    İD numaralarını yazsaydınız çok iyi olurdu bulamıyorum ..

Cevapla