Son Eklenenler

PES 2014 Team Editor Manager v0.9.1

TOOLS

PES 2014 Team Editor Manager programı ile birlikte PES 2014 oyununuza takım ekleyebilir,takımları düzenleyebilir ve krampon ekleyip çıkarabilirsiniz. Team Editor Manager programının yeni sürümü olan Team Editor Manager v0.9 ile eski programlar da meydana gelen hatalar sona erecektir.

NOT : Eğer önceden bu programın eski versiyonunu indirmiş iseniz bu versiyonu indirmenizi tavsiye ederiz.

091

  • -İndirmiş olduğunuz rarlı dosyanın içinden çıkan dosyaları masaüstüne çıkartın.
  • -Team Editor Manager.exe’den programı çalıştırın.Program açıldıktan sonra üst tarafta bulunan “Options” bölümünden gerekli olan ayarlamaları yaparak File LoaderPes14_win_dat klasörlerini ve dt10.cpk dosyalarını programa tanıtın.
  • -Gerekli olan dosyaları programa tanıttıktan sonra sol üstten File kısmından Open’a tıklayarak programın açılımını tamamlayın.

DOWNLOAD – İNDİR TEK LİNK HIZLI

downloadd

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla