Son Eklenenler

PES 2014 Falcao Face – Yüz

FACES

PES 2014 Yüz Çalışmaları – Faces – FaceFace Pack

 • Futbolcu ismi (Player Name): Radamel Falcao
 • Yapımcı (Author) : Alir110

Bu yüz çalışması ile PES 2014 oyununuza Falcao‘nun face‘i eklenecektir.Oyununuza eklenecek olan Falcao yüz yaması sayesinde oyun içerisinde bu futbolcuyu resimde görmüş olduğunuz yüz ile oynayabileceksiniz.

PES-2014-Radamel-Falcao-Face-by-ALIR110 (1)

krulum

 • Yamasız Oyunlar İçin Kurulum:

  ModdingTR Yaması İçin Kurulum:

  • İndirmiş olduğunuz rardan çıkan 31044 adlı klasörü ModdingTR\pes14_win_dat\common\character0\model\character\face\real içerisine atınız.

DOWNload

DOWNLOAD – İNDİR

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

6 yorum

 1. yorumda belirttiğim oyuncu yüzlerini hiçbir yerde bulamıyorum

 2. hem istediğim oyuncu yüzü yamalarını bulamıyorum hem de üyelik iptali nasıl oluyor onu öğrenmek istiyorum?

 3. üyeliğimi iptal edipiprofilimi silip,yorumlarımı siler misiniz ben yapamıyorum da

 4. pes 2014 için stambouli,anichebe,lacina traore,veysel sarı,tarık çamdal,olcay şahan,james forrest,streller,krasic,olcan adın,pedro franco,ismail köybaşı,kerim frei,necip uysal,harry kane oyuncularından herhangi birinin olduğu yüz yamasını paylaşabilirmisiniz veya bu yamaları bulabileceğim link verebilir misiniz?

Cevapla