Son Eklenenler

PES 2014 Arap Spiker Yaması – Arabian Commentary

patches

Bu yama ile PES 2014 oyununuza arapça spiker eklenecektir.PES 2014 oyununuza eklenecek olan bu yama ile oyununuzda ki spiker arapça olacak ve maç içerisinde coşkulu arap spikerin sesi ile oynama fırsatı bulacaksınız. Arabian Commentary patch adı altında yayınlanan bu yamayı indirdikten sonra aşağıda ki kurulum talimatlarını uygulayın.

PES 2014 arapça spiker oyun içi tanıtım videosu

http://www.youtube.com/watch?v=RilDzxq-bEs

KURULUM : 

  • İndirmiş olduğunuz rarlı dosyanın içinden çıkan “PES 2014 Arap Spiker – ModdingTR.com” adlı klasörün içine girin.
  • İçinde ki dosyaları oyununuzun kurulu olduğu yerde ki “Data” klasörünün içerisine atın.
  • Yani “C:\Program Files (x86)\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2014\Data” bu hedefe atacaksınız.Eğer oyununuz “D” de kurulu ise aynı şekilde orayı bulun ve atın.

DOWNLOAD – İNDİR TEK LİNK HIZLI

Rar Şifresi: www.moddingtr.com

downloadd

İndirme Talimatı:

1-İndirme butonuna tıkladıktan sonra reklam sayfası açılacaktır.5 Saniye bekledikten sonra sağ üst köşede’ki Reklamı Geç butonuna tıklayınız.
2-Açılan turbobit sitesinde “normal indirme” butonuna tıklayın..Ve sonra “Şimdi abone ol”gibi bir reklam çıkacak sağ taraftan o butonu kapayın..
3-En son aşama olarak doğrulama kodu gelecektir.Doğrulama kodunu girin ve 1 dakika süre saymaya başlayacaktır.Süre sayma bittikten sonra artı en son “DOSYAYI İNDİR” yazısına tıklayarak indirebilirsiniz.

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

2 yorum

  1. abi türkçe spiker ne zman cıkar ya ?

Cevapla