Son Eklenenler

PES 2014 Adidas Predator Krampon Paketi – Bootpack

BOOTS

  • Kategori: PES 2014 Krampon Yamaları
  • Yapımcı / Author: aditya_rhs
  • Model: Adidas Predator Instinct Bootpack

Bu krampon paketi ile birlikte PES 2014 oyununuza Adidas Predator Instinct marka 4 adet krampon eklenecektir. Bu yükleyeceğiniz Adidas Predator Instinct bootpack ile birlikte resimde görmüş olduğunuz 4 ayrı renkten oluşan  şık kramponlar PES 2014 oyununuzu süsleyecek.

PES-2014-Adidas-Predator-Instinct-Pack-by-aditya_rhs

krulum

  • PES File Loader Programı ile yamayı kurabilirsiniz.PES File Loader programını İNDİRMEK İÇİN TIKLA.
  • Rarlı dosyanın içerisinde 6 adet krampon klasörü vardır. Hangi kramponu eklemek istiyorsanız o klasörün  içerisine girin ve ve içerisinde ki pes14_win_dat adlı klasörü , PES 2014 oyununuzun kurulu olduğu yerde ki “FileLoader” klasörünün içerisine atınız.
  • NOT: Eğer oyununuzda ModdingTR yaması kurulu ise FileLoader klasörünü yerine “ModdingTR” klasörünün içerisine atınız.

DOWNload

DOWNLOAD – İNDİR

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla