PES 2014 AC Milan Chants – Tezahürat

STADİUM

Bu yama ile PES 2014 oyununuzda ki AC Milan takımına tezahürat yaması eklenecektir.Oyununuza eklenecek olan AC Milan Chants Pack ile birlikte Milan takımının ateşli taraftarlarının tezahüratlarını oyun içerisinde duyacaksınız.

2409_heroa (1)

KURULUM :

  • PES File Loader Programı ile yamayı kurabilirsiniz.PES File Loader programını İNDİRMEK İÇİN TIKLA.
  • Gerekli programı indirip oyunun ana klasöre programı attıktan sonra, yamayı indirmiş olduğunuz rardan çıkan “pes14_snd” adlı klasörü , PES 2014 oyununuzun kurulu olduğu yerde ki File Loader klasörünün içerisine atınız.
  • NOT : Eğer oyununuzuzda ModdingTR yaması kurulu ise File Loader klasörü yerine “ModdingTR” klasörünün içerisine atınız.

DOWNLOAD – İNDİR TEK LİNK HIZLI

downloadd


Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla