Son Eklenenler

PES 2013 Trainer +8 indir

patches

 

Bu hile programı ile oyununuzda çeşitli seçenekler üretebilirsiniz. By ali.cha’nın yapmış olduğu bu trainer ile PES 2013 oyununuzda ev sahibi,deplasman takımı gollerini azaltıp,çoğaltabilir ve master lig yani ana ligdeki paranızı arttırabilirsiniz.Aynı zamanda efsane ol – become a legend modun da paranızı ve puanlarınızı arttırabilirsiniz.

Kullanım Talimatı :
F1 -Ev sahibi gol ekleme
F2 -Ev sahibi gol azaltma
F3 -Deplasman gol ekleme
F4 -Deplasman gol azaltma
F5 -Master Lig Para ekleme
F6 -Master Lig GP ekleme
F7 -Efsane ol para ekleme
F8 -Efsane ol GP ekleme

Pes2013-Trainer+8-by-ali.chila_

DOWNLOAD – İNDİR TEK LİNK – HIZLI

Rar Şifresi : www.moddingtr.com

downloadd

İndirme Talimatı:

1-İndirme butonuna tıkladıktan sonra reklam sayfası açılacaktır.5 Saniye bekledikten sonra sağ üst köşede’ki Reklamı Geç butonuna tıklayınız.
2-Açılan turbobit sitesinde “normal indirme” butonuna tıklayın..Ve sonra “Şimdi abone ol”gibi bir reklam çıkacak sağ taraftan o butonu kapayın..
3-En son aşama olarak doğrulama kodu gelecektir.Doğrulama kodunu girin ve 1 dakika süre saymaya başlayacaktır.Süre sayma bittikten sonra artı en son “DOSYAYI İNDİR” yazısına tıklayarak indirebilirsiniz.

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla