Son Eklenenler

PES 2013 Penaltı Atma Rehberi – Video

pes13rehber
ModdingTR.com olarak PES oyunlarına başlatmış olduğumuz REHBERLER projesinin ilk videosunu sizlerle buluşturuyoruz.PES 2013 oyununuzda nasıl penaltı atılır ? diye bir soru soruyorsanız ve oyun içerisinde nasıl penaltı atacağınızı bilmiyorsanız, bu hazırlanan rehber videosu tam size göre.PES 2013 penaltı atma rehberi adı altında yayınlanan bu video ile oyun içerisinde nasıl penaltı atacağınızı öğrenebilirsiniz.

PES 2013 Penalty Video Tutorial

İzlediğiniz video’da sağ alt köşede hangi tuşlara basmanız gerektiği gösterilmektedir.Videoyu izlerken sağ alt köşede gösterilen tuşları oyun içerisinde aynı şekilde uygularsanız başarılı bir şekilde penaltı atabilirsiniz.Aynı şekilde penaltı yı atacak oyuncunun özellikleride video’nun başında gösterilmektedir.

 

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla