Son Eklenenler

PES 2013 Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu

pes 2013 stadyum yamaları

PES 2013 Stadyum Çalışmaları – Stadium – Stadiums

  • Stadyum ismi (Stadium Name):PES 2013 Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu
  • Pakette’ki stadyum listesi (Stadiums’s List):
  • Yapımcı (Author): ByKaanQ7

PES 2013 Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu

[ Detaylar]

Bu yama ile PES 2013 oyununuza Türk kulübü olan  Kasımpaşaspor‘un Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu eklenecektir. HD kalite olan bu stadyum ile maç oynamanın keyfini daha başka tadacaksınız.Stadyumun gölgelendirmeleri son kalitededir ve çimleri 3 boyutludur.Bütün hava şartları mevcuttur.

pes 2013 kasımpaşa recep tayyip erdoğan stadyumu

pes 2013 kasımpaşa recep tayyip erdoğan stadyumu

pes 2013 kasımpaşa recep tayyip erdoğan stadyumu

Kurulum:
Bütün yamalara uyumludur.
İndirdiğiniz dosyaları Belgelerim\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2013\save içine atınız. Oyuna girdiğiniz zaman stad gözükmüyorsa ve yüklenmemiş ise edit mode’a girerek alt sıralarda olan yükle bölümüne girerek oradan stadyumunuzu yükleyebilirsiniz.

downloadd

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla