Son Eklenenler

PES 2013 İçin FIFA 14 Grafik Yaması – Menu Patch

KİTS

Bu yama ile PES 2013 oyununuza FIFA 14 oyununda görmüş olduğumuz menü eklenecektir.FIFA 14 grafiklerinin PES 2013 oyununa ekleneceği bu grafik yaması ile birlikte resimde görmüş olduğunuz ilginç menünün ve FIFA 14 grafiklerinin sahibi olacaksınız.PES 2013 oyununuzda ki menüyü ve grafikleri baştan aşağı yenileyecek olan bu eğlenceli yamayı şiddetle öneririz.

Grapich FIFA 14  (Chelsea FC) For PES 2013 by Andhi Fatchur Rochim1
Grapich FIFA 14  (Chelsea FC) For PES 2013 by Andhi Fatchur Rochim

KURULUM :

  • Kitserver Programı ile yamayı kurabilirsiniz.Kitserver programını İNDİRMEK İÇİN TIKLA.
  • Gerekli programı indirip oyunun ana klasöre programı attıktan sonra, yamayı indirmiş olduğunuz rardan çıkan “dt05_e” ve “dt06_e” adlı klasörleri , PES 2014 oyununuzun kurulu olduğu yerde ki Kitserver klasörünün içerisinde ki “img” klasörünün içerisine atınız.
  • Son olarak indirmiş olduğunuz rarlı dosyanın içinden çıkan img klasörünün içerisinde ki “pes_topBG_E_1.sfd” adlı dosyayı oyununuzun kurulu olduğu yerde ki “img” klasörünün içerisine atınız. Yani : program files/KONAMI/Pro Evolution Soccer 2013/img
  • NOT : Eğer oyununuz da başka bir  yama kurulu ise Kitserver klasörünün adını başka bir ad almış olabilir.

downloadd

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla