Son Eklenenler

PES 2013 Afrika Kupası Yüz Paketi – CAN Face Pack

FACES

PES 2013 Yüz Çalışmaları – Faces – FaceFace Pack

  • Yapımcı (Author):Megayeezy21

Bu yüz paketi ile PES 2013 oyununuza afrika kupasında bulunan futbolcuların face‘leri eklenecektir.Bu kaliteli face pack çalışması ile oyununuzda ki olmayan yüzler veya olan yüzler güncellenecek,daha kaliteli ve gerçekçi bir hal alacaktır.CAN Yüz paketinin içinde genç ve tecrübeli futbolcuların yüzleri bulunmaktadır..pes2013-CAN-2013-Facepack-By-Megayeezy21

DOWNLOAD – İNDİR TEK LİNK – HIZLI

downloadd

İndirme Talimatı:

1-İndirme butonuna tıkladıktan sonra reklam sayfası açılacaktır.5 Saniye bekledikten sonra sağ üst köşede’ki Reklamı Geç butonuna tıklayınız.
2-Açılan turbobit sitesinde “normal indirme” butonuna tıklayın..Ve sonra “Şimdi abone ol”gibi bir reklam çıkacak sağ taraftan o butonu kapayın..
3-En son aşama olarak doğrulama kodu gelecektir.Doğrulama kodunu girin ve 1 dakika süre saymaya başlayacaktır.Süre sayma bittikten sonra artı en son “DOSYAYI İNDİR” yazısına tıklayarak indirebilirsiniz.

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla