[popuppress id="23157"]

PC Platformu İçin Yeni Bir Oyun: Figureheads!

Final Fantasy XV, Deus Ex: Mankind Divided, Rise of the Tomb Raider gibi oyunların sahibi olan Square Enix’ten PC platformu için yeni bir oyun geliyor. AAA oyunları ve F2P platformunda da etkili olmak isteyen Square Enix yeni oyunu olan Figureheads’ı bugün itibari ile duyurdu. Square Enix’in yeni mecha shooter’ı olan Figureheads, yirminci yüzyılın sonlarında geçen bir taktiksel savaşı konu alıyor. Buyurun oyunun fragmanını birlikte izleyelim.

580625_thumb

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla

x

Check Also

fifa17

Çekilişle 1 kişiye FIFA 17 veriyoruz!

ModdingTR.com olarak 1 kişiye FIFA 17 veriyoruz !  Çekilişe katılmak için yapmanız gerekenler oldukça basit: Buradan DNZY ...