Son Eklenenler

PC Oyunlarında Muhteşem Yaz İndirimi !

Okulların tatil olması ile birlikte yaz indirimi çılgınlığı da beraberinde geldi ! Steam platformun da PC oyunlarına %75’e varan indirimler. Yeni ve eski olarak bir çok oyun %75’e varan indirimlere girerek tam anlamıyla oyuncular için bir fırsat oldu. Eğer sizde ucuz fiyatlara kaliteli orijinal oyun alıp, orijinal oyun sahibi olmak istiyorsanız bu fırsat tam size göre. 21 Hazirana kadar devam edecek olan indirim fırsatları her gün olarak güncellemek te. Steam içerisin de 24 saatte bir gelen yeni teklifler ile birlikte her 24 saatte bir yeni bir oyunun indirime girmiş olduğunu görmekteyiz. Siz de 21 Hazira’na kadar Steam’e girerek bu muhteşem fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

ModdingTR.com olarak Sid Meier Civilization V’i ve Alien Isolation’u satın aldığımızı belirtmek isteriz. Bizler de bu iki oyunu satın aldık ve siz değerli üyelerimize de sonuna kadar öneriyoruz.

STEAM

Büyük indirime giren önemli oyunlardan bazıları:

Max Payne 3’ü %70 İndirim ile sadece 9.90 TL ile SATIN ALMAK İÇİN TIKLA

NBA 2K15’i %75 İndirim ile sadece 32 TL ile SATIN ALMAK İÇİN TIKLA

Hitman Absolution’u %75 İndirim ile sadece 11.80 TL ile SATIN ALMAK İÇİN TIKLA

Alien Isolation’u %75 İndirim ile sadece 11.75 TL ile SATIN ALMAK İÇİN TIKLA

Sid Meier Civilization V’i %75 İndirim ile sadece 12.25 TL ile SATIN ALMAK İÇİN TIKLA

 

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla