Son Eklenenler

Nadir Pokemonları Nasıl Yakalarız ?

Pokemon Go oynarken en çok karşılaştığımız sıkıntı sürekli olarak basit veya aynı Pokemonları yakalamamız dır. Özellikle her seferin de Zubat yakalamamız bizlerin hevesini kırmak ta ve nadir Pokemonları yakalama hevesimiz de katlanarak artmakta dır. Bir çok oyuncunun sorunu olan bu sorunun temel cevabı ise şans oranıdır. Eğer oyunda ki değerli olan Pokemonları yani Mew,Articuno gibi pokemonları yakalamayı istiyorsak inanılmaz derece de gezmeli,araştırmalı ve bir o kadar da şanslı olmalıyız. Yani tek yapmamız gereken şey sadece “şanslı” olmak.

Oyun içerisinde ki bütün Pokemonların yakalanma oranlarına aşağıda ki linkten bakabilirsiniz. Listede ki oranı düşük olan Pokemonların nadir pokemon olduklarını rahatlıkla görebilirsiniz.

https://poke-assistant.herokuapp.com/main/pokemonstats

maxresdefault (1)

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla