Son Eklenenler

Mortal Kombat X Mobil Platform’da Yerini Aldı !

Önümüzde ki Hafta PC,Playstation 4 ve Xbox One paltformun da çıkışını gerçekleştirecek olan Mortal Kombat serisinin yeni oyunu Mortal Kombat X bugün itibari ile iOS markette yerini aldı. iTunes’de iOS cihazlar için Ücretsiz olarak piyasaya sunulan Mortal Kombat X’yi şuan itibari ile iOS cihazınıza indirip oynayabilirsiniz. Oyunu Android’de oynamak isteyenler ise biraz beklemeleri gerekiyor. Buyurun oyunun çıkış videosunu birlikte izleyelim.

Mortal Kombat X, 14 Nisan’da PC, Xbox One ve PS4 sahipleri ile buluşacak. Oyunun Xbox 360 ve PS3 versiyonları ise yaz aylarında gelecek.

hqdefault

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla