Son Eklenenler

ModdingTR.com Yama Yapımcılarını ve Yazarlarını Arıyor !

ModdingTR.com yama yapımcılarını , içerik paylaşmak için editör ve yazarlarını arıyor !

Eğer sizde bir yama yapımcı iseniz veya oyun haberleri yazma ve editörlük konusunda kendinizi profesyonel ve yetenekli hissediyorsanız , bizler başvuru yaparak ekibimize katılabilirsiniz.

Ekibimize katılacak olan yama yapımcılarına , yapacakları yamanın değerine ve güzelliğine göre ÜCRETLER verilecektir. Ayrıca yazar kadromuza dahil olacak yazarlara da yine UFAK ÜCRETLER verilecektir.

 

 NOT: Başvuru formunu lütfen büyük bir titizlikle doldurunuz. Yetersiz olan başvurular,amatörce yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. ModdingTR.com olarak Profesyonel adaylar arıyoruz. Yapılan işler için ufak ücretler verilecektir. Eğer yetenekli değilseniz lütfen başvuru yapmayınız.

Başvuru yapmak ve formu doldurmak için TIKLAYIN.

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla