[popuppress id="23157"]

MMO Oyunu ArcheAge Steam’de ki Yerini Aldı !

XL Games tarafından geliştirilen Sandbox MMO oyunu ArcheAge bugün itibari ile Steam’de ki yerini aldı. Tüm oyuncuların ücretsiz bir şekilde oynayabileceği ArcheAge yeni DLC leri ve paketleri ile kaybetmiş olduğu kitlesini steam sayesinde yeniden kazanmayı hedefliyor. Steam’e özel olan ve yeni zırhların yanında ekstra binek de içeren Sojourner’s Pack, Archeum Secrets Pack, Silver Pack ve Gold Pack olmak üzere toplam 4 adet yeni DLC ücretsiz olarak ta bizleri bekliyor.

10

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla

x

Check Also

fifa17

Çekilişle 1 kişiye FIFA 17 veriyoruz!

ModdingTR.com olarak 1 kişiye FIFA 17 veriyoruz !  Çekilişe katılmak için yapmanız gerekenler oldukça basit: Buradan DNZY ...