Son Eklenenler

Minecraft, Wii U ve 3DS’e Gelecek mi?

Çıkış yaptığı günden bu yana kitlesini milyonlara ulaştıran Minecraft oyunu bu zamana kadar Nintendo platformunda yer almamıştı. Nintendo oyuncularının uzun zamandır bekledikleri Minecraft hakkında yeni bir açıklama geldi. Mojang COO’su Vu Bui, oyunun Nintendo platformun da yer almaması hakkında açıklamalar da bulundu :

“Her oyuncu için her an oynanabilir olmaya devam etmek istiyoruz ve bu da yeni platformlarda olmak anlamına geliyor. Çünkü herkes farklı bir şey kullanıyor. Hiçbir zaman oyunu niçin Wii U ve 3DS’e çıkarmadığımız hakkında bir neden duymadım. Sadece henüz olmadı.”

Bu açıklamalar dan anladığımız kadarı ile Minecraft önümüzde ki günlerde Nintendo için çıkışını gerçekleştirebilir.

79720_550x250

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla