Son Eklenenler

İnternet kullanımın da büyük artış!

Bilgi Teknolojileri ve Bilişim Kurumu olan BTK’nın yaptığı son açıklamaya göre sabit internet geçtiğimiz yıla göre yüz de 46,9 oranın da mobil internet kullanımı ise geçtiğimiz yıla göre tam yüzde 88 oranın da artmış durumda. Özellik le 4,5G‘ nin gelmesinden sonra gerçekleşen bu büyük artışın günümüz de mobil internetin önemini ve pazarını bir kez daha gözler önüne seriyor.

Mobil internet kullanımı yükselirken sabit internetin de küçümsenmeyecek derecede artması  genel olarak internete olan talebin ne denli fazla olduğunu da bizlere gösteriyor. Aynı zaman da açıklanan verilere göre internet ortamın da ki içerik ve haber sayıları da geçtiğimiz yıla göre bir hayli fazla artış göstermiş durumda.

turkiye-mobil-internet-kullanimi-696x391

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla