Son Eklenenler

Homefront: The Revolution’a 1 yıl ücretsiz DLC! Resmi ağızdan açıklamalar geldi!

Deep Silver tarafından geliştirilen Homefront: The Revolution‘a, gelecek içeriklerle ilgili açıklamalar yapıldı.

Geliştirici ekibin yaptığı açıklamaya göre oyuna sonradan eklenecek olan tüm içerikler oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.

Oyunun tasarımcısı Fasahat Salim; “Oyunda kesinlikle Pay to Win denen bir kavram yok çünkü her şeyi normal oynayışla ücretsiz olarak elde edilebilecek bir şekilde tasarladık. Parayla sunabileceğimiz tek şey, oyunda ilerlemeye vakti olmayan oyuncuların bazı içerikleri kısa yoldan açmalarını sağlamak. Bu da aslına bakarsanız sadece zamanı olmayan kişiler için kaybı önlemeye yönelik oluşturuldu.” açıklamalarında bulundu.

Ayrıca Salim; “Oyunun çıkışında yer alan her şeyi ücretsiz olarak da bir şekilde elde edebileceksiniz. Hatta çıkıştan sonra bile bir yıl boyunca getireceğimiz yeni görevler ve diğer içerikler de ücretsiz olacak. Homefront: The Revolution’da her zaman sunacağımız ücretsiz bir içerik olacak. Hazırladığımız görevleri paket haline getirmeyeceğiz. Bir görevin yapımını tamamladığımızda oyunculara sunacağız ve oynamaya başlayacaklar. Bunu en az bir sene boyunca sürdürmeyi düşünüyoruz.” diyerek sözlerini noktaladı.

 

maxresdefault

Hakkında Barış Bulut

Cevapla